Xenical (Orlistat) – Gdzie Kupić? Cena oraz Efekty

Xenical to suplement promowany jako leczenie dla osób z nadwagą i otyłością. Działa w żołądku i jelicie, zapobiegając wchłanianiu przez organizm nawet 30% tłuszczu, który jesz, aw rezultacie może pomóc w zrzuceniu wagi. Ale Xenical nie jest magicznym rozwiązaniem problemu otyłości.

Xenical – Jak działa ?

Lek pomaga schudnąć, gdy jest stosowany w połączeniu z dietą o obniżonej zawartości tłuszczu i programem ćwiczeń. Musisz ograniczyć tłuszcz spożywany w ciągu dnia do mniej niż 12 g w każdym posiłku i nie więcej niż 40g dziennie. Naprawdę tłusty posiłek może powodować nieprzyjemne efekty uboczne.

Badanie kliniczne wykazało, że uczestnicy, którzy przyjmowali tabletki trzy razy dziennie, stracili średnio 4,8 kg w pierwszym miesiącu, zwiększając do 7,2 kg po 3 miesiącach. Po roku średnia strata wynosiła 10% pierwotnej masy ciała. Badanie długoterminowe w ciągu czterech lat wykazało utratę masy ciała o wartości 5,8 kg w grupie Xenical w porównaniu z 3 kg w grupie placebo, u około jednej czwartej pacjentów, którzy stracili 10% lub więcej masy ciała.

Możliwe Ryzyko i Skutki Uboczne

Ponieważ nie absorbujesz całego tłuszczu spożywanego podczas przyjmowania tych tabletek, najczęstszymi działaniami niepożądanymi są problemy żołądkowo-jelitowe, w tym:

– tłuste wypróżnienia;
– wzdęcia;
– biegunka;
– ból brzucha.

Lek wpływa również na ilość rozpuszczalnych w tłuszczach witamin i beta-karotenu, dlatego suplement witaminy może być potrzebny co najmniej dwie godziny przed lub po użyciu.

Kto może korzystać z Xenical?

Możesz ten produkt tylko jeśli:

BMI (wskaźnik masy ciała) 30 i więcej; lub
BMI 27 i więcej z innymi czynnikami ryzyka, takimi jak cukrzyca lub wysokie ciśnienie krwi.

BMI=masa(kg)/wszrost2(m)

Produkt nie jest obecnie zalecany dla dzieci i młodzieży poniżej 18 lat lub osób dorosłych powyżej 74 roku życia.

Gdzie Oraz Jak Kupić ?

Lek jest dostępny w aptekach. Nie potrzebujesz recepty, ale farmaceuci powinni ocenić Twoją przydatność. Oczekuje się, że sprawdzą:

– waga, wzrost i BMI;
– stan zdrowia (np. obecność cukrzycy, nadciśnienie, osteoporoza);
– wiek;
– czynniki przyczyniające się do nadwagi.

Jeśli lek zostanie wydany, farmaceuci powinni następnie doradzić w sprawie punktów, w tym dawkowania, skutków ubocznych i wymaganych modyfikacji stylu życia (w tym diety i ćwiczeń fizycznych).

Jednak zalecamy, aby skontaktować się z lekarzem przed uzyskaniem Xenical. Przed wypróbowaniem nowych leków zawsze warto się upewnić, że Twój lekarz jest najlepszą osobą, która doradzi ci w twojej sytuacji i pomoże ci wybrać najlepszy i najbezpieczniejszy sposób na rozwiązanie problemu.

Lek kosztuje około 430 zł za miesięczny zapas – nie najbardziej przyjemna cena.

Czy Xenical posiada zamienniki ?

Tak – Green Barley Plus. Mamy recenzję tego suplementu oraz on ma wysoką ocenę naszych czytelników według rankingu najlepszych suplementów na odchudzanie.

Green Barley Plus to spalający tłuszcz dodatek. Ten suplement znany z najwyższej jakości produktów do eliminacji toksyczności i nadwagi. Green Barley Plus to naturalny produkt oparty na najnowszych badaniach przeprowadzonych przez naukowców na temat wpływu produktów roślinnych. Kambodża Garcinia i zielony jęczmień są narażone na większą skuteczność. Wszystkie te produkty nie zawierają toksyn ani szkodliwych substancji. Są całkowicie nienaruszone przez organizm i nie powodują efektów ubocznych (w przeciwieństwie do Xenical) ani alergii. Oficjalna strona producenta – www.greenbarleyplus.pl.

Green Barley Plus pomaga organizmowi przywrócić metabolizm w organizmie, eliminuje toksyny i pomaga w naprawie narządów wewnętrznych. Wszyscy klienci, którzy już wypróbowali ten produkt, zgłosili zwiększenie poziomu energii i zmniejszenie masy ciała.

Korzyści z Green Barley PlusGreen Barley Plus

⇒ Szybka i skuteczna utrata wagi w domu.
⇒ Usuwa problem cellulitu.
⇒ 100% z naturalnych składników.
⇒ Brak efektów ubocznych.
⇒ Dla każdej grupy wiekowej.
⇒ Poprawia energię.

Oprócz naturalnych składników nie jest to tak drogie jak Xenical! Zapas Green Barley Plus na 1 miesiąc kosztuje 169 zł zamiast 430 zł w przypadku Xenical – sprawdż!

>>> Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej o Green Barley Plus <<<

Dopiero teraz nasi czytelnicy mogą kupić Green Barley Plus o 20% taniej!

Xenical (Orlistat) – Gdzie Kupić? Cena oraz Efekty

You May Also Like

3 thoughts on “Xenical (Orlistat) – Gdzie Kupić? Cena oraz Efekty

  1. Ta pigułka zadziałała dla tak wielu osób, więc pomyślałem, że również sprobuję. Regularnie chodzę do dietetyka na alergie pokarmowe, więc moja dieta jest już bardzo zdrowa i skuteczna. Wziąłem Xenical nie tylko na odchudzanie, ale przede wszystkim dlatego, że słyszałem od znajomych, to pomoże mi zachować regularność. Jednak nawet w moim przypadku Xenical spowodował poważne problemy z żołądkiem.

  2. Brałem 120 mg orlistat 3 razy dziennie i postępowałem zgodnie z przepisami, ale miałem kilka bardzo złych skutków ubocznych, bardzo zły ból w okolicy nerek i wątroby i bardzo źle się czułem. Musiałem natychmiast przerwać przyjmowanie xenical.

  3. Używam Xenical od ponad tygodnia. Mam niskotłuszczową, zdrową dietę i chcę przyspieszyć proces utraty kilku kilogramów. Muszę powiedzieć, że miałam tłuste stolce i ból w okolicy wątroby. Do tej pory nie ma poważnej utraty wagi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *