Titan Gel Opinie forum cena

Titan Gel – Cała Prawda: Opinie, Składniki, Cena Produktu

Titan Gel to produkt, który powinien zwiększyć rozmiar penisa w ciągu zaledwie 4 tygodni, zgodnie z twierdzeniami producenta. Ponadto obiecuje, że twoje libido i jakość erekcji powinny się poprawić.

CZY TITAN GEL EFEKTYWNY?

Chociaż nigdy tak naprawdę nie używaliśmy Titan Gel, biorąc pod uwagę cel suplementu, zalecamy wybranie dobrze udokumentowanego i w 100% legalnie dopuszczonego produktu (takiego jak tabletki PeniSizeXL) i unikanie Titan Gel w całości (zobacz naszą recenzję poniżej dla szczegółowych argumentów).

Nazwa produktuTitan Gel
ProducentHendel LLC
Alternatywne produktyPeniSizeXL

Czy jednak te twierdzenia są bliskie prawdy? Czy Titan Gel jest skuteczny i czy naprawdę działa ?

Odpowiedzi na te pytania znajdziesz w szczegółowym przeglądzie tego produktu poniżej.

Pamiętajcie tylko, że chociaż ten żel może dać wam krótkoterminowe rezultaty, zazwyczaj nie kojarzy się z trwałymi zyskami, chyba że połączycie je z rutyną lub ćwiczeniami ręcznymi, takimi jak na przykład jelqing .

Jak Działają Suplementy do Powiększania Penisa?

Suplementy do powiększania penisa, po wejściu do krwiobiegu, pomogą zwiększyć przepływ krwi w twoim penisie. Powinny one również zwiększyć zdolność twojego organizmu do produkcji testosteronu, co nie tylko zwiększy libido, ale pomoże utrzymać twarde i długotrwałe erekcje.

Suplementy do powiększania penisa mogą mieć trzy formy:

 • Pigułki
 • Żele
 • Kremy

Czym jest Titan Gel i Jak on Działa ?

Titan Gel to suplement wzmacniający działanie testosteronu dla mężczyzn, zaprojektowany specjalnie w celu zwiększenia rozmiaru penisa, a także libido. W przeciwieństwie do wielu boosterów testosteronu, ten jest specjalnie zaprojektowany dla tych, którzy szukają zwiększenia rozmiaru penisa i siły erekcji, a nie “tylko” libido.

Mówią, że twój rozmiar penisa wzrośnie o 4 cm w ciągu miesiąca. Działa poprzez zwiększenie wydajności masy tkanki w Twoim penisie. Korpus cavernosa i corpus spongiosum są głównie odpowiedzialne za wielkość twojego penisa.

Dlatego Titan Gel działa w następujący sposób:

 • Poprawia wchłanianie składników odżywczych dzięki zwiększonemu przepływowi krwi, jak również wydajności tkanki. Kiedy komórki wewnątrz tkanki rozszerzają się, spowoduje to puchnięcie twojego penisa.
 • Zwiększa rozmiar i objętość rozszerzonych komór. W rezultacie twój penis powinien stać się większy. Efekty znikną, gdy suplement przestanie być stosowany.

Jest bardzo prosty w użyciu; wszystko co musisz zrobić to masować żel do penisa raz dziennie. Gdy tylko się wchłonie, powinieneś poczuć wzrost poziomu podniecenia, a także inne korzyści.

Podczas stosowania suplementacji w postaci kremu lub żelu należy pamiętać, aby w ciągu kilku godzin nie brać prysznica ani kąpieli. Pozwala to na całkowite wchłonięcie produktu, co daje najlepsze wyniki.

titan gel opinie, efekty, cena

Jak widać na powyższym obrazku, firma będąca właścicielem żelu Titan nazywa się Hendel LLC (również z siedzibą w Moskwie, Rosja). Jak mówią na oficjalnej stronie internetowej firmy, została założona w 2014 roku:

„Firma Hendel, założona w 2014 r., Jest już uznawana za jednego z liderów w rozwoju i produkcji kosmetyków i biologicznie aktywnych suplementów diety.Obecnie „Hendel” to dynamicznie rozwijająca się firma składająca się z prawdziwych profesjonalistów ”.

Z tego, co wiemy na ich stronie internetowej, firma ta stoi za wieloma produktami kosmetycznymi i współpracuje z innymi firmami, które mają większe doświadczenie w tej dziedzinie.

Etykieta produktu Titan Gel mówi, że ten produkt może być używany do poprawy relacji seksualnych i rutynowego powiększania penisa. Titan Gel jest bardzo prosty w użyciu; wszystko, co musisz zrobić, to wmasować żel w penisa raz dziennie.

To, co naprawdę nas zaskoczyło, to fakt, że chociaż oficjalna strona internetowa produktu mówi, że w pierwszym miesiącu używania tego produktu powinieneś doświadczyć wzrostu penisa o około 4 cm, na butelce mówi się, że aby doświadczyć tego wzrostu, powinieneś robić również ćwiczenia.

Niestety nie było instrukcji, jak wykonać te ćwiczenia w otrzymanym pakiecie. Dlatego poszliśmy do ich strony z instrukcjami . W przeszłości ta strona była niedostępna, ale w momencie aktualizacji tej recenzji udało nam się tam dotrzeć.

Pominięcie takich środków bezpieczeństwa jest dla mnie ogromną czerwoną flagą, że coś może nie być w porządku z roszczeniami oficjalnej strony produktu.

Czy Titan Gel Jest Bezpieczny?

Ogólnie rzecz biorąc, męskie suplementy wzmacniające i boostery testosteronu są dość bezpieczne dla przeciętnego mężczyzny. Zwykle nie zawierają składników syntetycznych i są zwykle kompilowane z naturalnie występujących witamin i ziół.

W przypadku niedostatecznie udokumentowanych suplementów zaleca się, aby przed skorzystaniem z nich porozmawiać z lekarzem.

Titan Gel oraz skutki uboczne podczas stosowania

Ponieważ nie jesteśmy ekspertami medycznymi, zawsze konsultujemy się z renomowanymi stronami medycznymi na temat skutków ubocznych poszczególnych substancji stosowanych w produkcie.

Titan Gel ma składniki o następujących potencjalnych skutkach ubocznych:

 1. Aqua – Woda nie ma żadnych skutków ubocznych.
 2. Poliakrylan sodu – substancja ta jest bezpieczna (nietoksyczna) i wolna od jakichkolwiek poważnych zagrożeń bezpieczeństwa.
 3. Dimetikon – Dimetikon jest emolientem, który można stosować bezpiecznie i skutecznie bez skutków ubocznych. Może jednak wystąpić pieczenie, kłucie, zaczerwienienie lub podrażnienie.
 4. Cyklopentasiloksan – substancja ta jest formą silikonu, która może pomóc niektórym składnikom skuteczniej wnikać w skórę. W testach na ludziach cyklometikon (inna nazwa na cyklopentasiloksan) nie był ani drażniący, ani uczulający na skórę.
 5. Trideceth-6 – Ten środek powierzchniowo czynny i emulgator jest bezpieczny do stosowania w kosmetykach, z zastrzeżeniem ograniczeń koncentracji lub stosowania.
 6. Dimetikon PEG / PPG-18/18 – Badania kliniczne wykazały, że kopoliole dimetikonowe (grupa substancji, w tym także dimetikon PEG / PPG-18/18) nie były ani podstawowymi substancjami drażniącymi skórę, ani uczulaczami, gdy były testowane w stężeniu 100%. Substancja ta może jednak powodować poważne podrażnienie oczu i uszkodzenie.
 7. Glikol propylenowy – Efekty uboczne występują przy długotrwałym lub bezpośrednim kontakcie glikolu propylenowego z oczami. Te działania niepożądane obejmują zaczerwienienie, łzawienie, pieczenie, świąd i zapalenie spojówek.
 8. Poloxamer 184 – Substancja ta jest klasyfikowana jako toksyna, która może szkodzić zdrowiu ludzkiemu.
 9. Wyciąg z kwiatów / liści Verbena Officinalis (Vervain) – Badania ujawniają niewiele lub nie zawierają żadnych informacji dotyczących niepożądanych reakcji przy użyciu tej substancji.
 10. Hialuronian sodu – Hialuronian sodu może powodować ból, obrzęk, wysięk lub zaczerwienienie skóry.
 11. Kwas bursztynowy – Nie ma wystarczających informacji, aby wiedzieć, czy bursztynian jest bezpieczny lub nie.
 12. Wyciąg z owoców Fragaria vesca (truskawka) – istnieją pewne przesłanki, że stosowanie truskawek w dużych ilościach może spowolnić krzepnięcie krwi i zwiększyć prawdopodobieństwo krwawienia podczas i po zabiegu.
 13. Mentol – substancja ta może powodować podrażnienie skóry, uczucie pieczenia lub kłucia lub reakcję alergiczną.
 14. Fenoksyetanol – Niektóre możliwe skutki uboczne stosowania tego związku chemicznego obejmują podrażnienie skóry, reakcje alergiczne, raka, zapalenie płuc i oczu, zapalenie skóry i ciężką reakcję skórną u osób zajmujących się egzemą. 
 15. Glyceryl Laurate – Ta substancja może powodować podrażnienie skóry.
 16. Wodorotlenek sodu – Substancja ta może również powodować podrażnienie skóry.

Opisane powyżej negatywne skutki uboczne są bardzo typowe dla kremów skórnych. Starannie wyważone podejście się tutaj opłaca.

Żel Titan zawiera głównie składniki, które są wspólne dla żelowych produktów kosmetycznych. Efekty uboczne, które mogą potencjalnie wystąpić, są bardzo łagodne.

Należą do nich tylko łagodne podrażnienie skóry, stan zapalny, obrzęk, pieczenie, kłucie i zaczerwienienie.Starannie wyważone podejście się tutaj opłaca.

Pamiętaj tylko, że ten krem ​​powinien pozostać na skórze i nie powinien dostać się do oczu lub ust.

Składniki tego produktu

Ponieważ nie jesteśmy ekspertami chemicznymi, zawsze konsultujęmy się z renomowanymi stronami internetowymi (np. Wikipedia) na temat poszczególnych substancji stosowanych w produkcie.

Żel Titan zawiera następujące składniki:

 1. Aqua – woda zawarta w tym produkcie służy jako źródło wilgoci dla poliakrylanu sodu, tworząc stabilną formę żelu.
 2. Poliakrylan sodu – poliakrylan sodu jest funkcjonalnym polimerem, który może wchłonąć sto razy więcej wody niż woda. Zaczyna się jako proszek, a gdy wchodzi w kontakt z wilgocią, pęcznieje w formie żelu (dowiedz się więcej).
 3. Dimetykon – Dimetikon to środek zmiękczający skórę. Jest to substancja, która zmiękcza i nawilża skórę oraz zmniejsza swędzenie i łuszczenie się (dowiedz się więcej).
 4. Cyklopentasiloksan – substancja ta jest formą silikonu, która jest często stosowana w produktach kosmetycznych jako odżywka, środek dostarczający, smar i rozpuszczalnik. Może pomóc niektórym składnikom skuteczniej wniknąć w skórę. Podobnie jak wszystkie inne składniki podobne do silikonu, ten ma wyjątkową płynność, która sprawia, że ​​łatwo się rozprowadza.
 5. Trideceth-6 – jest glikolem polietylenowym (PEG), który występuje w wielu kosmetykach i produktach do pielęgnacji ciała jako środek powierzchniowo czynny i emulgator.
 6. PEG / PPG-18/18 Dimethicone – Ta substancja jest częścią grupy polimerów zwanych kopoliolem dimetikonowym (silikony), które są odporne na degradację chemiczną, fizyczną, biologiczną i mikrobiologiczną w zakresie przygotowania, przechowywania i stosowania w kosmetykach i osobistych produkty do pielęgnacji.
 7. Glikol propylenowy – glikol propylenowy jest syntetyczną substancją ciekłą, która absorbuje wodę. Glikol propylenowy jest również stosowany do wytwarzania związków poliestrowych i jako baza do roztworów do odladzania (dowiedz się więcej).
 8. Poloksamer 184 – Poloksamery pomagają tworzyć emulsje poprzez zmniejszenie napięcia powierzchniowego substancji, które mają być emulgowane, i pomagają innym składnikom w rozpuszczaniu się w rozpuszczalniku, w którym normalnie nie rozpuszczałyby się.
 9. Wyciąg z kwiatów / liści Verbena Officinalis (Vervain) – substancja ta jest często stosowana jako środek maskujący i pielęgnujący skórę w kosmetykach (dowiedz się więcej).
 10. Hialuronian sodu – Hialuronian sodu jest solą kwasu hialuronowego, składnika wiążącego wodę, który ma zdolność wypełniania przestrzeni między włóknami łącznymi znanymi jako kolagen i elastyna (dowiedz się więcej).
 11. Kwas bursztynowy – rozpuszczalny w wodzie, bezbarwny kryształ o kwaśnym smaku, który jest stosowany jako półprodukt chemiczny w medycynie, produkcji lakierów i do produkcji estrów perfum. Jest również stosowany w żywności jako środek maskujący, bufor i środek neutralizujący (dowiedz się więcej).
 12. Wyciąg z owoców Fragaria vesca (truskawkowy) – ten ekstrakt służy jako środek ściągający i odżywiający skórę. Środek ściągający to substancja chemiczna, która kurczy lub zwęża tkanki ciała, aw postaci balsamu jest często nakładana na skórę w celu zmniejszenia krwawienia z drobnych otarć lub jako kosmetyk, aby skóra była mniej tłusta.
 13. Mentol – mentol to związek organiczny o właściwościach aromatyzujących i miejscowych środków znieczulających. Działa przeciwzapalnie na skórę i błony śluzowe, wywołując miejscowe działanie przeciwbólowe lub znieczulające.
 14. Fenoksyetanol – Fenoksyetanol to eterowy alkohol o właściwościach aromatycznych. Wykazując zdolność przeciwbakteryjną, fenoksyetanol działa jako skuteczny środek konserwujący w farmaceutykach, kosmetykach i smarach.
 15. Glyceryl Laurate – Glyceryl monoesters (grupa substancji, do których należy laurynian glicerylu) są przede wszystkim stosowane w formułowaniu kremów i lotionów, środków nawilżających i innych produktów do pielęgnacji skóry jako surfaktantów i emulgatorów.
 16. Wodorotlenek sodu – wodorotlenek sodu jest związkiem nieorganicznym używanym do kontroli poziomu pH lub służy jako środek buforujący w kosmetykach i produktach do pielęgnacji ciała (dowiedz się więcej).

Jest to pełna lista składników, które są opublikowane na etykiecie produktu, którą otrzymaliśm po dokonaniu zakupu na oficjalnej stronie produktu Titan Gel. Właściwie byliśmy trochę zaskoczeni i rozczarowani tymi składnikami.

Na oficjalnej stronie produktu mówią, że używają ekstraktów z silnych ziół, takich jak Epimedium, Thistle, Lichen i Peruvian Maca 

totan gel skład, składniki produktu

Chociaż nie znaleźliśmy żadnych informacji o składnikach na żadnej wiarygodnej stronie internetowej, możemy jedynie założyć, że kupiliśmy butelkę samodzielnie i przeczytaliśmy etykietę, ponieważ nie ma jej gdzie indziej.

Chociaż nie jesteśmy ekspertami, po szczegółowej analizie poszczególnych składników z zakupionej etykiety produktu jesteśmy rozczarowani. Większość tych składników to popularne składniki stosowane w różnych kosmetykach żelopodobnych.

Zawiera tylko kilka składników, które teoretycznie mogłyby poprawić przepływ krwi do penisa (mentol, wyciąg z owoców Fragaria Vesca i wyciąg z kwiatów / liści Verbena Officinalis).

Jednak najbardziej rozczarowującym faktem jest mylnie napisana informacja o ziołach stosowanych w tym żelu. Może zapomnieli wspomnieć o tych składnikach na etykiecie produktu i nadal są używane w tym żelu, ale bardzo w to wątpię.

Wyniki recenzji Titan Gel

Oficjalna strona Titan Gel twierdzi, że ten żel powinien być w stanie zwiększyć rozmiar penisa o 4 cm w ciągu zaledwie czterech tygodni. Ten rodzaj wzrostu w ciągu zaledwie jednego miesiąca wydaje się bardziej cudem.

Szukając referencji, mamy kilku użytkowników skarżących się.

Większość referencji , chociaż niemożliwa do zweryfikowania, mówi, że nie stwierdzili żadnego wzrostu wielkości penisa, nawet podczas codziennego używania. Jeden z klientów napisał ostrzeżenie, że ma teraz zaburzenia erekcji z powodu tego produktu.

Niektóre pozytywy

W przypadku niewielkiej liczby osób, które napisały recenzję w dobrej cenie, zasugerowały, że do swojego reżimu należy włączyć ćwiczenia zwiększające rozmiar penisa, o czym pokrótce mówiliśmy wcześniej.

Niestety, większość z tych opinii przypomina próbę sabotażu przez konkurencyjną firmę, więc nie jesteśmy pewni, czy produkt jest zgodny z prawem, czy nie.

Ostateczny werdykt

Z dowodów, które znaleźliśmy, wygląda na to, że ten suplement nigdy oficjalnie nie był produktem handlowym. Z jakiegoś powodu wygląda na to, że produkcja zakończyła się zanim ten produkt mógł trafić na półki, a początkowa niesprzedana partia została jakoś wprowadzona do obiegu.

Nie ma pewności, czy miało to miejsce z powodu jakości produktu, czy też było to po prostu niefortunne zamknięcie firmy.

Podczas gdy opinie użytkowników wydają się źle mówić na temat tego produktu, aukcje w serwisie eBay wydają się być odmienne. Ten produkt kupuje się codziennie, bez wielu negatywnych reklamacji.

Czy Titan Gel Jest Skuteczny I Działa?

Pytanie na milion dolarów – Czy żel jest skuteczny w powiększaniu penisa? – prześladuje wielu mężczyzn, ponieważ często znajduję wiele podobnych pytań dotyczących tego produktu opublikowanych online.

Niestety odpowiedź nie jest tak prosta jak tak lub nie…

W czasie pisania tego przeglądu nie odkryliśmy żadnego żelu ani kremu, który sam na stałe powiększyłby penisa. Pod tym względem Titan Gel nie działa.

Jak już wspomniano w tym artykule, aby praca z tym produktem była skuteczna, należy wykonać ćwiczenia. Z tego, co wiemy o tych czwiczeniach, ta technika zapewnia znaczny wzrost wielkości, a żel Titan może przyspieszyć wyniki.

Jednakże, aby udowodnić takie stwierdzenie, potrzebowałbym przynajmniej jednego badania, które poparłoby twierdzenia. Niestety, producent Titan Gel nie udostępnia żadnych badań na swojej stronie internetowej ani nie znależliśmy żadnych badań dotyczących skuteczności tego produktu w Internecie.

Podsumowując, Titan Gel nie działa i nie jest skuteczny samodzielnie.

Cena produktu na powiększanie

W momencie pisania recenzji mogliśmy zamówić pojedynczą butelkę za 49,99 USD (lub 39,99 EUR). Nie oferują żadnych dodatkowych zniżek, jeśli zakupisz więcej butelek naraz, ponieważ za opakowanie 4 butelek pobiera się 199,99 USD (lub 159,99 EUR).

Nie zapomnij również dodać kosztu wysyłki 20 USD lub 20 EUR, w zależności od lokalizacji.

Titan Gel rozczarował swoją gwarancją zwrotu pieniędzy, ponieważ nie możesz dowiedzieć się, w jakich warunkach możesz zwrócić ten produkt. Fakt, że ich strona gwarancyjna pokazuje tylko błąd, jest dla mnie ogromną czerwoną flagą. Możesz spróbować przejrzeć ich stronę z gwarancją, aby sprawdzić, czy ładuje się ona dla ciebie, czy nie. Nie udało nam się za każdym razem.

Titan Gel – Nasza Osobista Opinia o Produkcie

Opierając się na tym, co widzieliśmy i co do tej pory dowiedzialiśmy się o tym produkcie, musimy powiedzieć, że nie jesteśmy bardzo zadowoleni z żelu Titan. Nie używaliśmy tego produktu na sobie (chociaż kupiliśmy go).

Ale mamy powody, dla których nie chcemy go używać.

Chociaż firma produkująca ten produkt jest niezawodna, nie podoba nam się fakt, że oficjalna strona produktu Titan Gel i ich etykieta produktu nie zawierają tych samych informacji o stosowanych składnikach.

Również twierdzenia o wzroście penisa w zaledwie 4 tygodnie podczas używania tego żelu mogą wydawać się nieco mylące, ponieważ ten produkt zaleca ćwiczenia lub pompy próżniowe dla lepszego wzrostu. Z tego co wiemy, ćwiczenia i urządzenia powiększające mogą samodzielnie zwiększyć twój rozmiar.

Więc kto wie? Może twoje zyski są oparte wyłącznie na tych treningach? Tylko badanie z podwójnie ślepą próbą dostarczyłoby nam ostatecznej odpowiedzi.

Innym faktem, który nam się nie podobał, jest rozmiar każdej butelki (dostarcza tylko 50 ml żelu). Jedna butelka powinna wytrzymać około tygodnia, więc miesięczna dostawa kosztuje 199,99 USD (lub 159,99 EUR). A to jest za dużo.

Dodaj komentarz