Mucovagin

Mucovagin – Jak działa ? Opinie i Zamiennik.

Pigułki hormonalne mucovagin to produkt o sprawdzonych właściwościach regeneracyjnych. Przyspiesza gojenie błony śluzowej pochwy. Nawilża i usuwa objawy suchości błon śluzowych.

Istnieje w trzech formach:

Emulsja (delikatne oczyszczanie i odświeżanie, ale przede wszystkim wspomaga regeneracji);
żel (przyczynia się do tworzenia warunków niezbędnych do stymulowania naturalnych mechanizmów odpowiedzialnych za odbudowę i ochronę);
globule.

Mucovagin – Działanie

Mucovagin to produkt charakteryzujący się innowacyjną globulą kompozycji. Zawiera BASHYAL – sól sodowa kwasu hialuronowego, charakteryzuje się wyjątkową strukturą heparyny. Badania wykazują, że jest niezwykle skuteczna i znacząco promuje gojenie i regenerację błon śluzowych pochwy. Ułatwia proces gojenia ran po porodzie i operacjach ginekologicznych. Pomaga złagodzić stany zapalne i zmniejszyć dyskomfort (związany z wysychaniem błon śluzowych, np. po porodzie, podczas laktacji, podczas antykoncepcji hormonalnej , leczenie bólu podczas stosunku płciowego. Mucovagin to preparat, który pozytywnie wpływa na życie seksualne.

Mucovagin – Przeciwwskazania

Mucovagin nie należy stosować w takich przypadkach:

– Nadwrażliwość na aktywne składniki produktu;
– krwawienie miesiączkowe.

Mucovagin – Wskazania

Zaleca się stosowanie produktu w przypadku suchości i podrażnienia błony śluzowej pochwy. Poród, menopauza, hormonalne środki antykoncepcyjne, laktacja, leczenie ginekologiczne, długotrwałe stosowanie steroidów, chemioterapia lub radioterapia.

Gdzie kupić Mucovagin oraz cena

Żel i globulki kosztują ok. 40 zł, natomiast emulsję można kupić za 30 zł. Preparat można kupić w standardowych aptekach lub aptekach internetowych. Produkt jest dostępny bez recepty.

Femin Plus – zamiennik Mucovagin

Femin Plus to suplement diety dla kobiet, stworzony w celu wspomagania przyrostu libido. To suplement poprawiający zdrowie, działa dobrze w zwiększaniu sprawności seksualnej, pragnień i wytrzymałości u kobiet.

Jest produkowany z mieszanki ekstraktów roślinnych, które dobrze działają na rzecz poprawy zdrowia reprodukcyjnego bez powodowania niepożądanych skutków zdrowotnych. Ten produkt jest dostępny w Internecie i można go kupić bezpośrednio na oficjalnej stronie producenta.

Femin Plus to naturalny suplement diety dla kobiet, stworzony w celu poprawy jakości seksualnej. Działa dobrze w polepszaniu seksualnych pragnień, pobudzenia i dziewiczego smarowania, pomagając kobietom w przyjemnej aktywności seksualnej i intensywnym organizmie.

Więcej informacji na stronie producenta – www.feminplus.pl

Femin Plus – Lista składników

Supleent ten jest wytwarzany z połączenia składników organicznych, które działają poprzez zwiększenie wilgoci w genitaliach, zwiększając w ten sposób wrażliwość i pobudzenie. Odgrywają także rolę w poprawie produkcji energii, w zwiększaniu nastrojów i krążeniu krwi, pomagając w ten sposób kobietom w zdobywaniu najlepszych doświadczeń.

Stosowane składniki obejmują:femin plus

L-Arginina – Odgrywa rolę w poprawie krążenia krwi, a także nawilżenia, zwiększając w ten sposób wrażliwość narządów płciowych, a także zwiększa seksualne pragnienia.
Fennelol Fenugreek Seed Extract – Działa dobrze w promowaniu funkcji seksualnych u kobiet i poprawia zdrowie seksualne.
Wyciąg z nasion kakaowca – Odgrywa rolę w poprawianiu nastroju, wzmacnianiu wytrzymałości, a także w walce ze stresem.
Ekstrakt z korzenia Maca – Jest to korzystny składnik, który zwiększa zdrowie seksualne, płodność i poprawia produkcję hormonów płciowych, zwiększając w ten sposób apetyt na seks.
Cynk – Jest to silny minerał w zwiększaniu funkcji seksualnych, w walce ze zmęczeniem i poprawie ogólnego kobiecego wyglądu.
Ekstrakt z czarnej papryki – Działa dobrze w aktywowaniu krążenia krwi narządów płciowych, zwiększając tym samym zdrowie seksualne i wydajność.
Ekstrakt z liści Damiana – Poprawia dobre samopoczucie, zmniejsza stres i dziewiczą suchość.
Wyciąg z korzenia żeń-szenia – To naturalny afrodyzjak, który stymuluje seksualne pragnienia i wydajność, a także wzmacnia zdrowie reprodukcyjne.

Producent zapewnia – przy zamówieniu 3 opakowań, 3 kolejne otrzymasz ZA DARMO!

A w tej chwili rabat dla naszych czytelniczek!

Femin Plus 20% TANIEJ!

1 komentarz do wpisu “Mucovagin – Jak działa ? Opinie i Zamiennik.”

  1. Nie wiem dużo na temat Mucovagin, ale używam Femin Plus od 3 tygodni i jestem bardzo zadowolona z tego suplementu 😉

    Odpowiedz

Dodaj komentarz