Łysienie

Łysienie to nie jest wyrok. Sprawdź, jak skutecznie walczyć!

Łysienie to powszechny problem, głównie męski. Z czasem okazuje się, że posiadana dotąd na głowie czupryna stopniowo zanika. Formy są różne, jedni łysieją na czubku głowy, innym robią się wcięcia w linii włosów nad czołem, tzw. zakola. W wielu przypadkach z czasem te dwa obszary łączą się ze sobą, a na głowie pozostaje jedynie specyficzny wieniec włosów.

Sprawdż Jak Zatrzymać Łysienie

Jedni mężczyźni przyjmują ten fakt ze spokojem, jako nieuchronny los męskiej populacji. Ale jest też sporo panów, których frustruje ta zmiana wyglądu, czują się mniej atrakcyjni i lekko wycofują się z życia. Jeśli jesteś w tej grupie, spieszymy z informacją, że sytuacja nie jest beznadziejna. Aby zahamować łysienie i pobudzić mieszki włosowe do produkcji włosa można po prostu zażywać tabletki.

Co sprawia łysienie?

Poza różnymi formami łysienia chorobowego, mężczyzn dopada głównie łysienie androgenowe. Sprawcą jest pochodna testosteronu, czyli DHT (dihydrotestosteron). To aktywny hormon, który powoduje obkurczanie mieszków włosowych i ich powolne obumieranie. Inną, częstą przyczyną łysienia jest również wiek. Z czasem włosy są w coraz słabszej kondycji, a mieszki stają coraz mniej wydajne.

profolanProfolan na łysienie

To skuteczny sposób na zahamowanie łysienia, odzyskanie wcześniejszej jakości fryzury i zlikwidowanie stresu spowodowanego niekorzystną zmianą wyglądu. Są to tabletki o naturalnym składzie, bezpieczne dla zdrowia, które zbierają pozytywne opinie internautów. Panowie cieszą się z wyraźnych efektów kuracji w postaci większego porostu włosów. Ponadto donoszą, że włosy są mocniejsze, lśniące i elastyczne. Większość z nich informuje, że miejsca dotknięte łysieniem pokryły się na nowo włosami, a cała fryzura stała się gęstsza. Skuteczność Profolanu pokazują statystyki, na 10 opinii, 9 to same pochwały.

Skład tabletek Profolan

Za skuteczność preparatu odpowiada jego skład, w tym przypadku unikatowy i starannie dobrany. To specyficzne połączenie substancji aktywnych hamujących wypadanie oraz składników odżywczych dbających kondycję obecnych i nowo wyrastających włosów.

W składzie znajdziemy: wyciąg ze skrzypu polnego i pokrzywy, taurynę, l-cysteinę, tiaminę, biotynę, witaminy E, A, B6, glukonian miedzi, cytrynian cynku, cynk oraz miedź. To co wyróżnia Profolan na tle podobnych specyfików, to kompleks Grow3, w którym zebrano niektóre składniki w proporcjach zapewniających tabletkom największą skuteczność.

Jak działa Profolan? Za co doceniają go mężczyźni?

Opnie zadowolonych klientów pokrywają się deklaracjami producenta dotyczącymi wielotorowego sposobu działania tych tabletek. Procesy, które stymuluje Profolan:

  • Blokowanie działania DHT,
  • Zachowanie naturalnego koloru włosa,
  • Zapewnienie połysku oraz sprężystości,
  • Zapobieganie miniaturyzacji mieszka włosowego,
  • Stymulacja mieszka do produkcji włosa.

W opiniach można znaleźć także zalety preparatu, które szczególnie docenili mężczyźni. Najczęściej wymieniane, poza skutecznością, to: szybkość działania, łatwość dawkowania, brak skutków ubocznych, działanie od wewnątrz.

Ważnym aspektem jest także fakt, że Profolan zapewnia zachowanie naturalnego koloru włosów, co w przypadku innych preparatów nie jest takie oczywiste. Często w wyniku kuracji okazuje się, że włos ma inną strukturę i inną barwę, natomiast włosy po kuracji z Profolanem są dokładnie takie jak przed łysieniem.

Dawkowanie, ceny, dostępność

Profolan należy zażywać dwa razy dziennie po jednej tabletce, najlepiej w czasie posiłku popijając dużą ilością wody.

Tabletki dostępne są w licznych sklepach internetowych, jednak najkorzystniejsze promocje znaleźć można na stronie producenta. Nie natkniemy się tam też na podróbki. Koszt jednego opakowania to 187 zł, ale przy zakupie zapasu na cały okres kuracji, czyli na 90 dni, możemy zyskać promocyjną cenę.

Zamów na Stronie Producenta!