jagody acai

Jagody acai na odchudzanie. Czy warto ?

Jeśli starasz się odchudzić, ale efekty wciąż są marne, może się okazać, że popełniasz podstawowy błąd. Odchudzasz się bez pomocy dobrego suplementu. A przecież tak niewiele trzeba, żeby zyskać szczupłą sylwetkę. Wystarczy kupić odpowiedni preparat, np. Acai Berry Extreme, który wykorzystuje moc jagód acai.

Acai Berry Extreme to w pełni naturalny suplement odchudzający, skuteczny spalacz tłuszczu. Można powiedzieć, że jest brakującym ogniwem w planie, który zakłada zrzucanie zbędnych kilogramów.

Sprawdż Więcej!

Jakie działanie ma jagoda acai?

Suplement doceniany jest głównie za spalanie tkanki tłuszczowej, ale trzeba zauważyć, że jego działanie ma szerszy zakres. Zawdzięczamy to ekstremalnej zawartości ekstraktu z jagód acai.

Zakres działania Acai Berry Extreme:

  • spalanie tłuszczu, nawet z najtrudniejszych miejsc, tj. z ud i brzucha
  • przyspieszanie metabolizmu
  • redukcja uczucia głodu
  • zwiększanie poziomu wydajności treningowej
  • podkręcanie poziomu energii
  • dostarczanie substancji odżywczych w postaci witamin i minerałów

Co wyróżnia Acai Berry Extreme?

Na rynku suplementów odchudzających można znaleźć duży wybór preparatów, które w składzie mają m.in. wyciąg z jagód acai. Jednak w takich przypadkach trzeba się liczyć z tym, że jest go tam niewiele. Są także specyfiki, które zawierają tylko ten ekstrakt i mamy go wtedy o wiele więcej. Ale tylko Acai Berry Extreme zawiera tak dużą dawkę tej substancji i oferuje tak wysoką jakość.

Moc w jagodach acai

Jagoda acaiJagoda acai to inaczej euterpa warzywna albo jagoda palmy brazylijskiej. Początkowo występowała jedynie w Ameryce Południowej, jednak z czasem zadomowiła się w innych miejscach strefy podzwrotnikowej. Miąższ i sok z tych owoców jest znany w kuchni brazylijskiej od bardzo dawna i stosowany do różnych potraw oraz do produkcji alkoholu. Plemiona amazońskie stosowały jagody także w zbijaniu gorączki, leczeniu biegunek, krwotokach i wrzodach żołądka.

Dzięki współczesnej nauce okazało się, że jagody acai mają szersze działanie prozdrowotne, a dodatkowo biorą czynny udział w odchudzaniu. Początkowo, w latach dziewięćdziesiątych, ekstrakt z tych owoców zrobił furorę tylko na rynku amerykańskim, ale dziś znany jest już w całej Europie.

Wpływ jagód acai na nasze zdrowie:

  • Ochrona przeciwnowotworowa.

To największy atut jagód acai. Zawierają cały szereg przeciwutleniaczy, m.in. resweratrol, kwas ferulowy oraz cyanidin 3-glukozyd, a także polifenole, z kwasem elagowym w roli głównej. Dzięki temu ładunkowi jagody acai trafiły na listę ORAC, gdzie znajdują się wyłącznie produkty o największej zawartości roślinnych substancji antyoksydacyjnych. Co ciekawe, jagody zdeklasowały czerwone winogrona, które do tej pory były na pierwszej pozycji.

  • Działanie przeciwstarzeniowe.

Ta plejada substancji, która chroni nas przed rakiem, ma również niebagatelny wpływ na spowolnienie procesu starzenia wszelkich tkanek.

  • Zdrowsze serce.

To kolejne, ważne działanie jagód acai. Regulują poziom cholesterolu, obniżając wartość LDL, a podnosząc poziom jego „dobrej” odmiany, tj. HDL. Odpowiadają za to kwasy tłuszczowe omega 6 i omega 9. Jagody zawierają także dużo błonnika, który blokuje wchłanianie „złego” tłuszczu. Dzięki temu odsuwamy od siebie widmo miażdżycy, chorób układu krwionośnego oraz samego serca.

Dawkowanie, cena, dostępność

Acai Berry Exreme należy przyjmować dwa razy dziennie po jednej kapsułce, najlepiej w czasie posiłku. Cała kuracja powinna trwać od 4 do 12 tygodni, zależnie od tempa spadania wagi.

Koszt jednego opakowania, zawierającego 60 kapsułek, to 140 zł. Preparat można kupić w licznych sklepach internetowych, jednak najkorzystniejsze promocje można znaleźć na stronie producenta.

Sprawdż Więcej!