Inventum Na Potencję – Opinie, Cena oraz Skutki Uboczne

Problem z erekcją jest jedną z bardziej wstydliwych męskich dolegliwości, do których panowie nie chcą przyznawać się nie tylko przed partnerką, ale także przed samym sobą. Kłopoty te jednak na dłuższą metę trudno będzie ukryć – w szczególności mężczyznom pozostającym w stałych związkach. Dziś przyjrzymy się lekowi na potencję Inventum – jego sposobowi działania, składowi i opiniom użytkowników. Czy produkt ten jest bezpieczny dla zdrowia i czy warto po niego sięgać?

Na Czym Dokładnie Polega Działanie Preparatu?

Tabletki Inventum zostały stworzone dla mężczyzn mających problemy z uzyskaniem lub utrzymaniem erekcji przez wystarczająco długi czas. Główny składnik leku, syldenafil, odpowiada za rozkurcz naczyń krwionośnych i lepszy przepływ krwi do penisa, co jest warunkiem erekcji. Lek Inventum stosuje się w przypadku pojawienia się zaburzeń erekcji i w celu poprawy jakości życia seksualnego. Jest dostępny bez recepty. Przed użyciem należy zapoznać się z przeciwwskazaniami i możliwymi skutkami ubocznymi.

Inventum – Składniki, Czas Działania i Forma Przyjmowania

Jedna tabletka zawiera 25 miligramów syldenafilu cytrynianu, a także substancje pomocnicze, w tym laktozę jednowodną w dawce 70,46 miligramów. Oprócz tego, w leku znajdziemy olakrylin potasu, wodę oczyszczoną, aspartam, krzemionkę koloidalną bezwodną, kroskarmelozę sodową, aromat mięty pieprzowej i powidon K-30.

Lek ma formę tabletek do rozgryzania i żucia. Gotowość do erekcji następuje po około 30 minutach od zażycia tabletki i utrzymuje się do 4 godzin. Aby erekcja wystąpiła, musi wcześniej dojść do pobudzenia seksualnego – jest to warunek konieczny, aby tabletka zadziałała.

Inventum – Cena Oraz Gdzie Kupić?

Tabletki Inventum są do nabycia w aptekach tradycyjnych oraz internetowych. Występują w opakowaniach po 2 lub 4 tabletki. Za opakowanie z 2 tabletkami w środku zapłacimy około 7 złotych, natomiast koszt zakupu 4 tabletek wynosi około 14 zł, w zależności od konkretnej apteki.

Inventum oraz Opinie. Co Piszą na Forum?

Opinie użytkowników, na jakie można natknąć się w internecie, są zróżnicowane. Wśród internautów, którzy zażywali lek, pojawiają się głosy o niskiej (lub wręcz braku) skuteczności preparatu. Z drugiej strony zaś spotkać można również pacjentów zadowolonych z przyjmowania tego typu środków na potencję. Trudno w tym względzie o jednoznaczne recenzje i opinie. Niektórzy internauci wykazują, że lepszym lekiem na potencję, przede wszystkim jeśli chodzi o skuteczność, jest popularna niebieska tabletka, czyli Viagra.

Kto Nie Powinien Przyjmować Tabletek na Potencję ?

Tabletek nie powinni zażywać mężczyźni, którzy nie mają problemów z erekcją. Leku nie wolno przyjmować także kobietom. Ci, którzy prowadzą pojazdy mechaniczne lub obsługują maszyny powinni zachować ostrożność – wielu pacjentów skarży się, że po przyjęciu tabletki cierpi na silne bóle głowy.

Przeciwwskazaniem do przyjmowania Inventum jest też nadwrażliwość na którąkolwiek z substancji aktywnych leku oraz problemy z sercem i wątrobą. Ponadto, pacjenci po przebytych udarach i zawale serca także powinni wstrzymać się od przyjmowania tych tabletek na potencję. Inventum nie jest również wskazany do stosowania przez mężczyzn, którzy przyjmują równocześnie azotany lub cierpią na choroby siatkówki oka, m.in. na zwyrodnienie barwnikowe siatkówki. Szczegółowe informacje na ten temat znajdują się na opakowaniu leku.

Czy Posiada Ten Środek Skutki Uboczne

Wśród działań niepożądanych preparatu na potencję wymienia się całą listę możliwych dolegliwości i objawów, takich jak:

 • zawroty głowy, ból głowy – z tego też powodu nie należy stosować leku podczas jazdy samochodem lub podczas obsługi maszyn;
 • ból w klatce piersiowej, nieregularne bicie serca, ból mięśni, atak serca, nagła śmierć;
 • udar, nadciśnienie tętnicze, omdlenia lub osłabienie;
 • trudności w oddychaniu, uczucie zatkania nosa;
 • świszczący oddech;
 • obrzęk twarzy, powiek, warg lub gardła, wysypka skórna – może świadczyć o uczuleniu na jeden ze składników leku;
 • niestrawność;
 • uczucie zmęczenia i senność;
 • dzwonienie w uszach, utrata słuchu;
 • bolesne i zbyt długo trwające (powyżej 4 godzin) wzwody;
 • zaburzenia widzenia, przekrwienie oczu, zmiana odczuwania w oku, podrażnienie oczu, nadwrażliwość na światło, widzenie z kolorową poświatą, zmniejszenie ostrości widzenia, a nawet utrata wzroku.

Oprócz tego, u niektórych pacjentów mogą pojawić się działania niepożądane w postaci drgawek lub napadów padaczkowych. Suplementu tego nie zaleca się spożywać ze względu na dużą liczbę skutków ubocznych wywołanych przez główny składnik leku – syldenafil. Alternatywą dla leku może być zmiana trybu życia na bardziej aktywny oraz modyfikacja diety na zdrowszą. Przy powracających lub stałych problemach z potencją warto udać się na bardziej szczegółowe badania do lekarza, który wykluczy poważne choroby, leżące u podłoża kłopotów ze wzwodem.

Skuteczna Alternatywa – PeniSizeXL

PeniSizeXL jest jednym z wielu suplementów, które są stworzone w celu poprawienia różnych problemów seksualnych u mężczyzn. PeniSizeXL jest w stanie zwiększyć penisa. Na swoją korzyść producent twierdzi, że jest w stanie zwiększyć długość penisa do około 9 cm. Twierdzi również, że jest w stanie stymulować sprawność seksualną. Poprzez zwiększoną sprawność seksualną producent twierdzi, że mężczyźni będą mogli wzbudzić orgazmiczne doświadczenie partnera.

PeniSizeXL opiniePeniSizeXL zawiera następujące składniki:

 • L-Arginine Hydrochloride – Ten ekstrakt jest odpowiedzialny za poprawę krążenia krwi w organizmie, w tym w penisie. Pomaga to zapewnić użytkownikom mocne, twarde i długie erekcje.
 • Żeń-szeń koreański – Ten pradawny ekstrakt ziołowy ma na celu wywołanie relaksującego uczucia po zastosowaniu suplementu.
 • Ekstrakt z kozieradki – zwiększając poziom testosteronu i przepływ krwi, użytkownik ma pewność zwiększonego popędu seksualnego i silniejszych erekcji.
 • Ekstrakt z palmeto – ta ziołowa substancja daje użytkownikowi zwiększoną odpowiedź seksualną podczas stosunku.

10 powodów, dlaczego PeniSizeXL jest najlepszą formułą:

 1. Zalecany przez lekarzy
 2. Ma certyfikaty jakości
 3. Opublikowane badania kliniczne.
 4. Gwarantowany wynik
 5. Ma potwierdzoną listę składników.
 6. Pozytywne recenzje na forach, blogach, kanałach wideo i serwisach społecznościowych
 7. Zawiera tylko naturalne składniki
 8. Nie powoduje żadnych skutków ubocznych
 9. Nie zawiera żadnych ukrytych elementów
 10. Kupujący coraz częściej zwracają uwagę na producenta
Inventum Na Potencję – Opinie, Cena oraz Skutki Uboczne
4 (80%) 1 vote

You May Also Like

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *