Fundamic – Koktajl oraz Tabletki. Opinie, Działanie i Efekty Stosowania

Kobiety oddające się regularnej aktywności fizycznej rozglądają się niekiedy za preparatami, które mogłyby sprzyjać efektywności ich treningów, w tym m.in. stymulować utratę masy ciała. Odchudzanie się jest jednym z najczęstszych powodów kobiecych wizyt na siłowni.

Czym jest Fundamic?

Wśród rozmaitych preparatów na uwagę zasługuje Fundamic, dostępny w dwóch postaciach. Pierwsza z nich to tabletki, oznaczone jako Fundamic – formuła stymulująca. Przeznaczone są dla osób, które nie chudną mimo znacznej aktywności fizycznej. Jego zadaniem jest pobudzać organizm i stymulować go do zwiększonego wysiłku. Uwaga: preparat ten, przeznaczony do zażywania przed treningiem, zawiera wysoką dawkę kofeiny. W jednej kapsułce jest 100 mg kofeiny, a zaleca się zażywanie przed treningiem dwóch. To tyle, ile w 3-4 szklankach kawy rozpuszczalnej, 3 filiżankach espresso albo dwóch szklankach kawy parzonej. Kto pija kawę w ciągu dnia, musi brać te ilości poważnie pod uwagę.

Kapsułki zawierają też wyciągi z owoców i ziół mających wspomagać odchudzanie, a także chrom i witaminę B6.

Z kolei Fundamic – koktajl białkowy to preparat w proszku, przeznaczony do mieszania z wodą lub mlekiem beztłuszczowym. Należy go spożywać po intensywnym wysiłku fizycznym, ponieważ przeznaczony jest do regeneracji mięśni. Może też być stosowany zamiast posiłków, by wspomagać odchudzanie. Dostępny w smaku waniliowym i truskawkowym. Opakowanie zawiera 300 g proszku, co wystarcza na przygotowanie 10 porcji koktajlu.

Fundamic opinie – co sądzą kobiety

Opinie kobiet – użytkowniczek preparatu są mocno zróżnicowane. Trudno przywiązywać do nich większą wagę, ponieważ (o ile są autentyczne, na co nigdy nie ma gwarancji) pochodzą od kobiet, które trenują, przede wszystkim na siłowni. Ponieważ metabolizm każdej z nich jest inny, podobnie jak inny jest program treningowy, nie sposób ustalić, na ile opisywane na forach sukcesy lub porażki  wynikały z samego treningu, na ile z diety, a w jakim stopniu były efektem zażywania preparatu Fundamic. Koktajle są gdzieniegdzie krytykowane jako zbyt słodkie, a kapsułki za przeładowanie kofeiną, co osobom trenującym wieczorami uniemożliwia potem zaśnięcie. Są jednak także opinie pozytywne, bazujące na przekonaniu, że kapsułki poprawiają samopoczucie, a koktajl obniża apetyt, przez co ułatwia chudnięcie.

Sprawdż kolejny artykuł: Bioxyn – Opinie O Tabletkach

Fundamic – cena i gdzie kupić

Fundamic dostępny jest w internecie oraz niektórych (nie wszystkich) aptekach stacjonarnych. 20 kapsułek kosztuje od 7,99 do 17,95 zł, natomiast opakowanie koktajlu od 17,38 do 34,70 zł.

Jaka jest alternatywa Fundamic ? Redakcja poleca BurnBooster

Ekstrakt pochodzący z rdzenia afrykańskiego mango lub Irvingia gabonensis, twierdzi, i to udowodniono klinicznie, że hamuje on produkcję tłuszczu poprzez oddziaływanie na niektóre enzymy i geny w organizmie człowieka, które regulują metabolizm. Suplement ten ma również na celu obniżenie poziomu cholesterolu LDL (złego) i obniżenie poziomu cukru we krwi.

Innym sposobem, w jaki afrykańskie mango powinno być dobre dla ciebie, jest to, że działa jak super-wiążący błonnik cholesterol i usuwa go z organizmu.

BurnBooster1Uwaga! Redakcja Poleca BurnBooster na skuteczne odchudzanie!

Zalety BurnBooster:

  • Użyte tylko naturalne składniki
  • Sprawdzony naukowo
  • Reguluje ciśnienie krwi
  • Wzmacnia układ odpornościowy
  • Brak efektów ubocznych

Jeśli się zdecydujesz na zakup, należy używać wyłącznie oficjalnej strony producenta – burnbooster.pl!

Fundamic – Koktajl oraz Tabletki. Opinie, Działanie i Efekty Stosowania
4 (80%) 7 vote[s]

You May Also Like

2 thoughts on “Fundamic – Koktajl oraz Tabletki. Opinie, Działanie i Efekty Stosowania

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *