duac żel na trądzik

Duac Żel Na Trądzik. Opinie, Cena, Efekty

Producent żelu Duac twierdzi, że ich produkt jest przeznaczony dla stanów trądziku zapalnego (lub pryszczów) i pomaga leczyć zmiany trądzikowe. Stiefel Laboratories, producent żelu Duac, twierdzi, że produkt zawiera łagodne środki nawilżające, które pomagają zminimalizować podrażnienia i suchość.

Duac nie można kupić w sklepach internetowych, ponieważ musi on zostać przepisany przez lekarza. Strona internetowa producenta pomaga odwiedzającym w znalezieniu lekarza, który może zapewnić potencjalnym konsumentom konsultacje.

Witryna produktu ma charakter informacyjny i jest łatwa w nawigacji. Oferuje odwiedzającym ciekawe funkcje, takie jak narzędzie do dyskusji dermatologa. Narzędzie ma na celu pomóc konsumentom w rozmowie z dermatologiem na temat ich problemów związanych z pielęgnacją skóry.

duac oraz royalskin500Uwaga! Nasza redakcja poleca doskonały produkt na trądzik, który można kupić bez recepty – Royal Skin 500

Dlaczego Royal Skin 500 ?

 • skutecznie eliminuje trądzik
 • jest dostępmy bez recepty
 • 100% z naturalnych składników
 • ureguluje wydzielanie sebum
 • powstrzyma powstawanie nowych krost
 • zlikwiduje wszelkie blizny i ślady po usuniętych krostach
 • zadba o ogólny stan Twojej skóry: nawilży ją, ujędrni, wygładzi ewentualne zmarszczki

Duac Żel – Producent Oraz Opis Produktu

Według Stiefel Laboratories, producenta produktu, aktywnymi składnikami Duac są nadtlenek benzoilu, który zabija trądzik i Clindamycin jako miejscowy antybiotyk.

Produkt tworzy się w stężeniu 5%. Nadtlenek benzoilu skutecznie zwalcza trądzik. Ponieważ działa jako środek złuszczający, oczyszcza pory skóry, co powoduje zmniejszenie liczby bakterii. Ponadto nadtlenek benzoilu działa dobrze jako środek przeciwbakteryjny.

Laboratoria Jack Breitbart po raz pierwszy opracowały nadtlenek benzoilu w latach dwudziestych ubiegłego wieku. Zazwyczaj umieszczają go na dotkniętych obszarach w postaci żelu lub kremu, w stężeniu 2,5%. Należy zwrócić uwagę na podwyższone stężenie nadtlenku benzoilu. Jednak nie zaleca się stosowania w wyższych stężeniach.

Stężenie 5% produktu sprawia, że jest ono zbyt silne do codziennego stosowania, a osoby o wrażliwej lub suchej skórze powinny zachować ostrożność, ponieważ podwyższone stężenie nadtlenku benzoilu może powodować niepożądane skutki uboczne, takie jak pieczenie lub podrażnienie.

Duac – Sprawdzamy Jak Działa Ten Produkt Na Trądzik

Jak już powiedzieliśmy, żel raz dziennie Duac zawiera dwa aktywne składniki, fosforan klindamycyny i nadtlenek benzoilu.

Klindamycyna jest antybiotykiem stosowanym w leczeniu zakażeń bakteriami. Klindamycyna jest aktywna przeciwko wielu różnym bakteriom, w tym bakteriom związanym z trądzikiem, Propionebacterium acnes. Jest to popularny rodzaj bakterii, która odżywia się przez gruczoły łojowe w skórze. Wytwarza produkty przemiany materii i kwasy tłuszczowe, które podrażniają gruczoły łojowe, powodując ich stan zapalny i plamy. Nakładanie klindamycyny na skórę kontroluje liczbę bakterii i kontroluje stan zapalny gruczołów łojowych.

Nadtlenek benzoilu jest rodzajem leku znanego jako keratolit. Działa poprzez rozkładanie keratyny i białka, które stanowi część struktury skóry. Kiedy nanosi się nadtlenek benzoilu na skórę, powoduje to, że górna warstwa komórek skóry pęka i znika. Pomaga to w rozkładaniu zaskórników i odblokowuje gruczoły łojowe. Pomaga również zapobiegać powstawaniu nowych zaskórników.

Jakie Zalety Posiada Żel Duac?

 • Produkt zawiera nadtlenek benzoilu, który zabija bakterie powodujące trądzik.
 • Duac zawiera klindamycynę – ma właściwości antybakteryjne.
 • Produkt jest na receptę.
 • Duac został opracowany dla konsumentów z ciężkim trądzikiem.
 • Strona internetowa Duac angażująca i łatwa w nawigacji.

Duac Żel – Wady o Których Warto Wiedzieć

 • Produkt stosuje 5% stężenie nadtlenku benzoilu, które wynosi więcej niż zalecane 2,5% stężenia.
 • Wysokie stężenie nadtlenku benzoilu może powodować ostre skutki uboczne, takie jak pieczenie i skrajne suszenie.
 • Witryna produktu nie zawiera żadnych gwarancji zwrotu pieniędzy.
 • Produkt jest drogi.
 • Produkt zawiera takie samo stężenie kwasu salicylowego, co tańsze marki leków.

Redakcja Poleca! Porównanie Duac oraz jednego z najskuteczniejszych środków na trądzik (według opinii użytkowników) – Royal Skin 500

Nazwa produktuRoyal Skin 500Duac  
Jakość składników5/53.8/5
Skuteczność4.9/53.7/5
Bezpieczeństwo5/54/5
Sprawdż Teraz!

Ważne Informacje o Żelu Duac

 • Nadtlenek benzoilu może uczynić twoją skórę bardziej wrażliwą na światło słoneczne. Unikaj narażania leczonych obszarów skóry na działanie nadmiernego nasłonecznienia lub lampy słoneczne. Jeśli nie możesz uniknąć ekspozycji na słońce, powinieneś nosić odpowiednią odzież ochronną, na przykład czapkę, lub użyć odpowiedniego kremu przeciwsłonecznego.
 • Ten produkt może wybielać włosy i kolorowe tkaniny, w tym odzież, ręczniki i pościel. Uważaj, aby nie doprowadzić do kontaktu żelu z tymi materiałami.
 • Kiedy klindamycyna jest przyjmowana doustnie, może czasami powodować stan zapalny jelit (zapalenie okrężnicy). Chociaż jest to bardzo mało prawdopodobne, gdy stosujesz antybiotyk na skórze, jeśli masz biegunkę podczas lub po użyciu żelu Duac, szczególnie jeśli staje się ona ciężka lub uporczywa, lub zawiera krew lub śluz, należy przestać go używać i skonsultować się z lekarzem.
 • Cena jest wskazana na stronie producenta

Żel Duac Należy Stosować Ostrożnie Przez:

 • Osób ze skórą wrażliwą lub skłonną do egzemy.
 • Ludzie z historią zapalenia części jelit, wrzodziejącego zapalenia jelita grubego lub zapalenia jelita grubego z powodu leczenia antybiotykami.
 • Osoby, które niedawno stosowały jakiekolwiek inne leki zawierające klindamycynę lub erytromycynę. Dzieje się tak dlatego, że bakterie z trądzikiem na skórze mogą wykazywać oporność na klindamycynę, co może zmniejszać skuteczność żelu Duac.

Jakie Są Możliwe Działania Niepożądane Żelu Duac?

Leki i ich ewentualne skutki uboczne mogą wpływać na poszczególnych ludzi na różne sposoby. Poniżej przedstawiono niektóre z działań niepożądanych, które są związane z żelem Duac. Tylko dlatego, że efekt uboczny jest tu stwierdzony, nie oznacza, że wszyscy ludzie stosujący ten lek doświadczy tego lub jakiegokolwiek działania niepożądanego.

Bardzo często (więcej niż 1 na 10 osób)

 • Swędzenie, zaczerwienienie, pieczenie, suchość i łuszczenie się skóry w miejscu podania (zwykle łagodne).

Często (1 na 10 i 1 na 100 osób)

 • Bół głowy.
 • Zapalenie skóry.

Niezbyt często (występują między 1 na 100 i 1 na 1000 osób)

 • Piny i igły lub uczucie mrowienia w miejscu podania.
 • Wysypka.
 • Pogorszenie stanu trądziku.

Nieznana częstotliwość

 • Przebarwienia skóry w miejscu podania.
 • Reakcje alergiczne.
 • Zapalenie jelit i biegunki, w tym krwawa biegunka i ból brzucha (patrz ostrzeżenie powyżej).

Duac – Opinie, Podsumowanie Oraz Wyniki

Podsumowując, Duac jest przeznaczony tylko dla konsumentów szukających rozwiązania dla ciężkiego trądziku. Produkt musi być przepisany przez lekarza. Jes droższy niż podobne produkty, które wykorzystują to samo stężenie nadtlenku benzoilu. Jednak stosowanie klindamycyny jako antybiotyku sprawia, że produkt jest bardziej skuteczny niż inne produkty trądzikowe o takim samym stężeniu nadtlenku benzoilu.

Obecnie przemysł zdrowia i urody oferuje szeroką gamę zabiegów na trądzik. Chociaż ważne jest, aby wybrać produkt, który został dobrze opracowany, aby najlepiej działał z konkretnym typem skóry danej osoby, ważne jest również rozważenie kilku innych czynników przed zakupem produktów przeciwtrądzikowych. Mówiąc dokładniej, najlepsze metody leczenia trądziku powinny być w stanie głęboko wnikać w skórę. Jednocześnie wysokiej jakości leczenie trądziku będzie również zawierało składniki, które mogą zminimalizować pojawienie się porów skóry, oczyścić wszelkie przebarwienia i faktycznie usunąć martwe komórki skóry. Poniżej przedstawiamy skuteczny produkt do leczenia trądziku dostępny obecnie na rynku; produkt jest oceniany pod względem zgodności z wcześniej wytłumaczonymi wymaganiami dotyczącymi jakościowego leczenia trądziku. Chodzi o Royal Skin 500.

royalskin500Czym Jest Royal Skin 500?

Royal Skin 500 to naturalna formuła żywności zaprojektowana, aby pomóc Twojej skórze w leczeniu trądziku, zmniejsza stan zapalny skóry i pomaga w usuwaniu plam, krost, zaskórników, a także grudek i zaczerwienień.

Ta formuła działa dobrze w poprawianiu zdrowia skóry i cery poprzez ukierunkowanie na pierwotną przyczynę problemów skórnych.

Wykonany jest z naturalnych składników, które skutecznie poprawiają mechanizmy obronne skóry przed czynnikami środowiskowymi i działają dobrze dla wszystkich rodzajów zakażonej skóry. Pomaga także w odżywianiu skóry i jej nawilżeniu.

Informacje o Producencie Royal Skin 500

Ta formuła jest produkowana przez prywatną firmę o nazwie Nutraceutical, która ma siedzibę w Wielkiej Brytanii. To firma specjalizująca się w produkcji szerokiej gamy produktów naturalnych, które pomagają poprawić zdrowie i wygląd.

Producent twierdzi, że Royal Skin 500 to naturalny suplement diety, którego celem jest pomoc w leczeniu trądziku skóry, eliminuje różne przebarwienia skóry i działa dobrze w poprawie zdrowia skóry. Czyni to poprzez leczenie pierwotnej przyczyny problemów skórnych od wewnątrz.

Oficjalna strona w Polsce to royalskin500.pl

Zalety Royal Skin 500

 • Ta formuła skutecznie pomaga w leczeniu trądziku skóry i redukuje przebarwienia skóry, pomagając poprawić Twoją cerę.
 • Pomaga w odżywianiu skóry i poprawie jej zdrowia.
 • Jest wykonany z naturalnych składników; dlatego jest bezpieczny do konsumpcji.

Ostateczny wybór należy tylko do Ciebie.

1 komentarz do wpisu “Duac Żel Na Trądzik. Opinie, Cena, Efekty”

 1. NIE KUPUJCIE DUAC. Ten produkt wysusza wszystko. Moja twarz stała tak sucha, że było okropnie patrzeć. Najgorsze jest to, że mam teraz wyprysk na moich nogach. Chciałbym móc ocenić ten produkt z tysiącami negatywnych gwiazd.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz