Acnezine Recenzja

Acnezine – Nasza Szczegółowa Recenzja

Wiele osób wydaje się myśleć, że trądzik jest wyłącznie problemem nastolatków, ale nie zawsze tak jest. W rzeczywistości, trądzik często trwa w dorosłym życiu, dlatego ważne jest, aby szybko uzyskać nad nim kontrolę. Jeśli masz trądzik, którego po prostu nie możesz się pozbyć, prawdopodobnie przeżywasz niektóre z tych samych rozmów:

 • Jeśli zjesz sałatkę zamiast czekolady, twoja skóra oczyści się!
 • Nie powinieneś tak bardzo dotykać swojej twarzy – to jest złe dla twojej skóry!

Prawda jest taka, że wiele rzeczy, które uważamy za trądzik, nie zawsze są takie.

Więc co możesz zrobić, aby pomóc w trądziku?

Jeśli oglądasz telewizję późno w nocy (lub po prostu zasypiasz przy włączonym telewizorze), pewnie widziałeś reklamę produktów do trądziku od Acnezine.

Acnezine – co to jest?

Acnezine nie przypomina żadnych innych metod leczenia trądziku, które wypróbowałeś wcześniej. To jest
całkowicie oryginalna formuła, która składa się z dwóch kluczowych części: krem nawilżający + suplement przeciwutleniający.

Na początek, ten zabieg jest reklamowany jako kompletny system do pielęgnacji skóry, który wyleczy wszystkie twoje problemy związane z trądzikiem za pomocą dwóch prostych produktów. Więc będziemy testować…

Acnezine – Nasza Recenzja

Krem Acnezine – Co to jest?

Krem nawilżający składa się z 5% nadtlenku benzoilu zmieszanego z aloe, alantoiną, ekstraktem z brzozy, ekstraktem z zielonej herbaty, olejem z cytryny, olejem z drzewa herbacianego i ekstraktem z cytrusów. Jest tam również dużo innych naturalnych składników.

Nasza opinia:

Podobnie jak w wielu innych produktach do pielęgnacji skóry, nie ma wątpliwości, że nadtlenek benzoilu zabije bakterie powodujące trądzik. W rzeczywistości FDA (Amerykańskie Federalne Biuro ds. Nadzoru Żywności i Leków) zezwoliła na twierdzenie, że nadtlenek jest ogólnie uznany za bezpieczny i skuteczny.acnezine krem

Teraz, żel zawierający 5% nadtlenku benzoilu jako składnik zwykle eliminuje około 20% zaśkorników na twarzy w pierwszym tygodniu, potem kolejne 15% do końca miesiąca. Pryszcze – zobaczysz 30% redukcję w pierwszym tygodniu i kolejne 30% po miesiącu użycia.

Jednak, większość ludzi, którzy testują wiele produktów, używając tej siły nadtlenek benzoilu – to może powodować inne problemy, takie jak pieczenie, wysuszenie, swędzenie i czerwień. W rzeczywistości, niektórzy ludzie dostają te skutki uboczne i nie mogą dalej używać produkty zawierające nadtlenek benzoilu.

Na szczęście istnieją nowsze formuły benzoilu , który rozprasza się jako mikrokryształy i nie podrażnia skóry tak bardzo. Jednak, jest haczyk, ponieważ Acnezine w rzeczywistości nie zawiera żadnej z nowszych formuł. Drugi problem polega na tym, że formuła zawiera inne składniki drażniące skórę. Po dodaniu ich do nadtlenku benzoilu, to może stworzyć formułę, która jest jeszcze bardziej drażniąca i potencjalnie paląca! Między oparzeniami a trądzikiem, może to być trudne połączenie, ale trądzik prawdopodobnie byłby lepszy. Lepsza formuła będzie zawierała bardziej kojące składniki, które pomogą zwalczyć ostre efekty nadtleneku benzoilu.

Tekstura:

Chociaż nazywa się to kremem. w rzeczywistości jest bardziej żelem. Jest superlekki i łatwy do zastosowania
wchłania się bezpośrednio w skórę, co czyni go doskonałym wyborem dla osób o cerze tłustej.

Acnezine – suplement codzienny

Formuła zawiera mieszankę antyoksydantów z kilkoma różnymi witaminami, kwas alfa liponowy, aloes
vera, kurkumina, kwas hialuronowy i kolagen.

Nasza opinia ?acnezine suplement

Kiedy czytamy skład produktu, okazuje się, że nie testujemy leczenie trądziku w ogóle, ale raczej testujemy suplement do zwalczania starzenia się. Oznacza to, że składniki nie okazały się tak przydatne w leczeniu problemu trądziku.

Jedyny składnik, który wyróżnia się jako korzystny – kurkumina (i biopiperyna, co zwiększa wydajność i wchłanianie kurkuminy). Kurkumina jest bardzo silnym aktywnym związkiem z kurkumy, ze środkiem przeciwzapalnym, więc powinien usunąć niektóre zaczerwienienia i podrażnienia związane z trądzikiem.

Nadal, dawka jest za niska – tylko 25 mg na kapsułkę, gdy zwykle stosuje się dawkę 500 mg.

Zdecydowanie uważamy, że Acnezine nie będzie bardzo przydatny w naszej walce z trądzikiem.

Acnezine – nasze wyniki

Używaliśmy Acnezine przez 4 tygodnie zgodnie z zaleceniami producenta.

Tak jak się spodziewaliśmy, “krem” był zdecydowanie zbyt szorstki i tłusta skóra naszego recenzenta
stała się całkiem sucha i podrażniona. Musieliśmy przerwać leczenie na kilka dni, aby jego skóra wróciła do normy. Potem próbowaliśmy używać Krem Acnezine co 2 dni, co było lepsze, ale po 4 tygodniach nie było wiele lepiej.

Zdecydowanie uważamy, że takie podejście jest zbyt agresywne. Wydaje się, że ten żel mógł być
lepiej, jeśli producenci bym nie dodali hydroksykwasów do tej formuły z 5% nadtlenek benzoilu. Po prostu, produkt mógłby być znacznie lepszy, gdyby nie dodały hydroksykwasów do formuły zawierającej dużą ilość nadtlenku benzoilu.

Co do suplementu, to nie było żadnych skutków ubocznych…ale z drugiej strony, nie było również żadnych rzeczywistych pozytywnych efektów.

Acnezine – Cena

Reklamowana cena Acnezine wynosi 40 USD (30 dni), ale jak można się domyślić, uważamy, że nie jest to naprawdę tego warte.

Dostajesz dwa produkty za tę cenę, takie, które nie robią nic, i które są zbyt ostre i mogą pogorszyć twoją skórę.

Drugi problem?

Chociaż było to reklamowane jako “kompletny system pielęgnacji skóry trądzikowej”, nie jest naprawdę tak. Nie obejmuje kluczowych składników, takich jak środek czyszczący, złuszczający, toner, wszelkie produkty do mikrodermabrazji lub suplementów, które faktycznie zmniejszają trądzik. I nie ma żadnej gwarancji zwrotu pieniędzy.

W odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania znajdziesz na stronie internetowej: “Możesz zwrócić nieużywany i nieotwarty przedmiot zakupiony u nas z jakiegokolwiek powodu w ciągu dziewięćdziesięciu (90) dni od zakupu w celu uzyskania zwrotu ceny zakupu.”, to nie jest bardzo przydatne, a nawet nieco rozczarowujące, jeśli spojrzymy na inne marki, które najczęściej oferują gwarancję zwrotu pieniędzy po skorzystaniu z ich produktów.

Inne recenzje Acnezine

Są też mieszane recenzje, niektóre pozytywne, inne negatywne. Oznacza to, że nawet gdyby nie było dla nas skuteczne, to nie oznacza, że nie może być skuteczne w twoim przypadku.

Acnezine – Wniosek

Czy Acnezine może pomóc w oczyszczeniu skóry? Naszym zdaniem odpowiedź brzmi “nie”.

Największym problemem jest to, że skuteczne leczenie trądziku może polegać nie tylko na suplemencie i kremu.

 • “Krem” zawiera wystarczającą ilość nadtlenku benzoilu na obecność bakterii trądzikowych, ale także
  wystarczająca ilość nadtlenku benzoilu i surowych składników botanicznych, aby zagwarantować twoją skórę
  wyschnąć i pogorszyć się, ponieważ skóra wróci do stanu wyjściowego. “Krem” może być ok, jeśli
  twoja skóra jest odporna na chemiczne podrażnienia – ale jest o wiele więcej skutecznych produktów.
 • Formuła antyoksydantów naprawdę nie pomoże, co oznacza, że marnujesz swoje pieniądze.

Nasza redakcja radzi zwrócić uwagę na Nonacne.

Nonacne – Suplement Sprawdzony Czasem

Właściwości Nonacne są od dawna badane przez naukowców. Obecnie trzy poważne badania naukowe potwierdzają: Nonacne skutecznie pomaga zwalczyć trądzik.tabletki Nonacne

Fakty o Nonacne:

 • Nonacne składa się z całkowicie naturalnych składników. Nie ma żadnych niebezpiecznych substancji, które mogą być szkodliwe dla zdrowia po spożyciu.
 • Działa nawilżająco i odmładzająco na skórę – nadając twojej twarzy zdrową cerę.
 • Jest niesamowicie skuteczny przeciwko strasznym problemom ze skórą, takim jak trądzik i ciężkie stany zapalne.
 • Zawiera dużo cynku, który nie tylko oczyszcza trądzik, ale także zapobiega powstawaniu pęknięć w przyszłości.

Ponadto producent gwarantuje, że produkt (i pieniądze) mogą zostać zwrócone w ciągu 90 dni. Nawet jeśli już zacząłeś używać suplement + pod tym linkiem można kupić Nonacne z rabatem 20%! Oficjalna strona producenta – www.nonacne.pl.

Dodaj komentarz